TRĪS jaunas e-grāmatas iepriecinās lasītājus gada noslēgumā

TREŠDIENA. TREŠAIS TĒVA DĒLS. TRĪS jaunas e-grāmatas iepriecinās lasītājus gada noslēgumā “3td e-GRĀMATU bibliotēkā” www.3td.lv
Itāļu rakstnieka Paolo Konjeti darbs “Astoņi kalni” ir vēstījums par pieaugšanu un savas vietas atrašanu šajā pasaulē. Tas sākas ar divu zēnu iepazīšanos, pavadot vasaru kalnos, kopīgi izpētot tos un vienlaikus iepazīstot patiesas draudzības un biedriskuma nozīmi, kas atstāj iespaidu abu turpmākajās dzīvēs. Ļoti piemērota grāmata mierīgam svētku un pārdomu laikam.
Pasaulē populārās rakstnieces Lūsindas Railijas romānā “Itāļu meitene” atklājas galvenās varones Rozannas dzīves ceļš no Neapoles šaurajām ieliņām līdz pasaules slavenāko opernamu skatuvēm, kur netrūkst kaisles, mīlestības un nodevības. Savukārt vācu iemīļotās autores Tabeas Bahas grāmatā “Kamēliju sala” galveno varoņu šķietami mierīgās dzīves ūdeņus sajauc negaidīts mantojums – kamēliju audzētava uz krāšņas salas Francijā. Un, protams, netrūkst arī mīlestības sarežģījumu.

Atgādinājums, kā izmantot 3td e-Grāmatu bibliotēku