Arhīvs

Pļaviņu novada bibliotēkā aicina darbā bibliotekāru.

Pļaviņu novada dome (reģistrācijas numurs 90000043649) aicina darbā bibliotekāru /-i Pļaviņu novada bibliotēkā uz nenoteiktu laiku

Prasības:

  • augstākā akadēmiskā vai profesionālā; vidējā speciālā izglītība bibliotēku darba jomā vai cita izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā,
  • labas iemaņas darbā ar IT,
  • radoša un patstāvīga pieeja darbam,
  • atbildības sajūta un precizitāte;
  • vēlme apgūt jaunas zināšanas un prasmes
  • prasme strādāt ar jauniešiem un vecākiem cilvēkiem
  • interese par literatūru un kultūru
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar BIS ALISE

Galvenie darba pienākumi:

  • kvalitatīva bibliotēkas lietotāju bibliotekārā un informacionālā apkalpošana,
  • bibliotēkas krājuma organizācija
  • bibliotēkas krājuma, grāmatu autoru un lasīšanu popularizējošu izstāžu un pasākumu sagatavošana bibliotēkā;
  • bibliotēkas lietotāju konsultēšana darbam internetā, e-pakalpojumu izmantošanā
  • datubāzu un e-kataloga apmācību organizēšana bibliotēkas lietotājiem

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu,
  • profesionālas izaugsmes iespējas un apmācību;
  • stabilitāti;
  • pozitīvu gaisotni draudzīgā kolektīvā.

CV un motivācijas vēstuli iesniegt līdz 19.martam Pļaviņu novada bibliotēkā vai iesūtīt pa e-pastu: ineta.grandane@plavinas.lv; telefons uzziņām: 65134358; 28670664