Gan baiļu trīsas, gan biedējoši noslēpumi

TREŠDIENA. TREŠAIS TĒVA DĒLS. TRĪS jaunas grāmatas arī šajā svētku nedēļā piepilda 3td e-GRĀMATU bibliotēkas www.3td.lv virtuālos plauktus, piedāvājot mājās palikušajam lasītājam aizraujošu, spriedzes pilnu literatūru – gan baiļu trīsas un biedējošu noslēpumu atklāšanu, gan jautrību un humora piesātinātu mūsdienu sadzīves šķēršļu joslu.

Pazīstamās TVNET blogeres Gunitas Krilovas pirmā grāmata “Driftā tikai lēdijas” dzīvā, mūsdienīgā valodā apraksta jaunas sievietes dzīves situācijas un izaicinājumus, kur nemitīgi jātiecas pēc tā ikdienas, finanšu un ārējā izskata ideāla, kura latiņu augstu tur instagrams, vienmēr atgādinot to, kā tev trūkst. Bet kā pieņemt to, kas tev ir, priecāties par to, slaidi driftējot cauri šķēršļiem, ko noliek steidzīgā ikdiena? Cauri smiekliem un asarām to visu savienot mēģinās grāmatas varones – trīs uzticamas draudzenes.

Pasaulslavenais dāņu rakstnieks Pēters Hēgs arī romānā “Sūzanas efekts” paliek uzticīgs savam izsmalcinātajam, noslēpumainības piesātinātajam stilam. Galvenajai varonei Sūzanei piemīt neparasts talants izdibināt citu glabātus noslēpumus, un šobrīd, kad viņas ģimenes nākotne ir apdraudēta, viņa saņem piedāvājumu likt lietā vēlreiz savu talantu, lai vērstu situāciju uz labu, – atklāt noslēpumainas “Nākotnes komisijas” pēdējās sanāksmes protokolu. Taču šis uzdevums izrādās bīstams…

Un kā ķirsītis uz svētku tortes – Roberta Galbraita alias Dž.K.Roulingas kriminālromāns “Baltā nāve” par privātdetektīva Kormorana Straika izmeklēšanas gaitām. Pagātnē izdarīts noziegums, liecinieka mīklaina pazušana, iesaistīti Londonas nostūru iemītnieki, aizdomās turami politiķi, kā arī neiztikt bez paša izmeklētāja privātās dzīves peripetijām.

E-Grāmatu bibliotēkas lietošanas pamācība