Latvijas medijpratības datubāze ir pieejama ikvienam interesentam bez maksas

Informācija publiskajām, skolu, akadēmiskajām un speciālajām bibliotēkām.

Šī gada marta beigās svinīgi tika atklāta Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izstrādātā vienotā medijpratības datubāze/platforma datubaze.neplp.lv, kurā vienkopus atrodami visu vadošo Latvijas medijpratības partneru izstrādātie informatīvie un metodoloģiskie materiāli, semināru ieraksti, spēles, izdevumi un citi resursi. Tāpat tajā atrodami īpaši bibliotēkām saistoši materiāli, ieskaitot visus LNB projektu materiālus un semināru ierakstus.

Aicinām iepazīties ar datubāzi, kā arī pārpublicēt relīzi par to bibliotēku mājaslapās un sociālo tīklu kontos, izmantot datubāzi ikdienas darbā un iepazīstināt ar to lasītājus. Tāpat NEPLP aicina iestādes saiti uz datubāzi iekļaut savās mājaslapās ērtākai tās piekļuvei. To var darīt brīvi izmantojot datubāzes logo (pievienots e-pasta pielikumā).

Informatīvā relīze: https://www.biblioteka.lv/latvijas-medijpratibas-datubaze-ir-pieejama-ikvienam-interesentam-bez-maksas/