Izsludina konkursu Voldemāra Caunes balvai

Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka izsludina konkursu Voldemāra Caunes balvai “Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem”. Balvu  piešķir reizi gadā bibliotekāriem, kuri vispārliecinošāk, aktīvāk un sekmīgāk veicina jaunās paaudzes iesaistīšanu bibliotēku pakalpojumu izmantošanā, motivējot bērnus un jauniešus vairāk lasīt, mācīties un attīstīt savas radošās spējas. Konkursu uz Balvu organizē Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka. Konkurss tiek organizēts kopš 2007.gada.

Pieteikumi 2019. gada Voldemāra Caunes balvai “Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem” nosūtāmi uz Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas elektronisko adresi  biblioteka@liepaja.lv  līdz 2019.gada 19.novembrim (ieskaitot).

Balvas svinīga pasniegšanas notiks Liepājas Centrālas zinātniskās bibliotēkas 242.gadskārtas konferences laikā – 2019.gada 29.novembrī.

Papildus informācija pa tālruni: 634 24210 un 634 24570, un www.liepajasczb.lv