Dāvinājums bibliotēkām

 

23. maijā, ārste psihoterapeite, RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras un klīnikas vadītāja profesore Gunta Ancāne pasniedza dāvinājumu Latvijas Nacionālajai bibliotēkai – savu jaunāko grāmatu Vecākiem. Par sevi un bērniem: atziņas un ieteikumi, lai bērns augtu vesels un laimīgs.

Pasākumā  piedalījās publisko un augstskolu bibliotēku vadītāji. Pasākuma laikā profesore sniedza ieskatu grāmatā iekļautajās atziņās.

Latvijas valsts simtgadē profesore dāvā ilggadējā pieredzē uzkrāto atziņu krājumu bibliotēkām, lai mūsu ģimenēs augtu veseli un laimīgi bērni, kas izturas ar cieņu pret sevi un citiem, izjūt brīvību, gribu un spēju uzņemties atbildību, ir drosmīgi, krietni un radoši.

Krājumā Vecākiem. Par sevi un bērniem: atziņas un ieteikumi, lai bērns augtu vesels un laimīgs profesore G. Ancāne raksta par pašcieņu kā laimīgas dzīves pamatu – kā bērnam to veidot, kā veicināt atbildības izjūtu par saviem lēmumiem, par to, vai pastāv bērna niķi, kā tos skaidrot un ko ar tiem iesākt, un vēl daudzām citām būtiskām tēmām, kas stāsta par to, kā izaudzināt laimīgu un veselu bērnu.