Izsludina konkursu Voldemāra Caunes balvai

Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka izsludina konkursu Voldemāra Caunes balvai “Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem”.

Voldemāra Caunes balvas konkurss ir ikgadējs notikums, kas dod iespēju Latvijas bibliotekāriem demonstrēt savas prasmes un entuziasmu darbā ar bērniem un jauniešiem. Šis konkurss izceļ tos bibliotekārus, kuri visaktīvāk, pārliecinošāk un sekmīgāk veicina jaunās paaudzes iesaisti bibliotēkas pakalpojumu izmantošanā, iedvesmojot bērnus un jauniešus vairāk lasīt, pilnveidot savas zināšanas un attīstīt radošās spējas.
Konkursu no 2007. gada organizē Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka.

Pieteikumu 2024. gada Voldemāra Caunes balvai “Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem” sūtīt uz Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas elektronisko adresi  biblioteka@liepaja.lv  līdz 2024.gada 8.novembrim (ieskaitot).

Balvas saņēmējs tiks paziņots Liepājas Centrālas zinātniskās bibliotēkas 247.gadskārtas konferences “LAIKS. CILVĒKI. BIBLIOTĒKA.” laikā – 2024.gada 29.novembrī.

Papildus informācija pa tālruni: 634 24570 vai  634 24210, un www.liepajasczb.lv

Konkursa Nolikums

Pieteikuma anketa

Pieteikumu apliecinošie paraksti