“Pūces Māja” informē

Labdien Jūsmājās!

Vasaras pilnbriedā, aizejošo saulgriežu noskaņās
r/ a “Pūces Māja” ar lielu prieku informē par jaunumiem:

1) Jūs tiekat mīļi lūgti uz jaunās sērijas “Laika stāsti” pirmās grāmatas “Devītais” (autori – Dace Judina, Arturs Nīmanis, izdevējs – “Latvijas Mediji”) atvēršanas svētkiem, kas notiks š.g. 4. jūlijā pulksten 18.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkā (Akadēmijas ielā 26).

Krāsains plakāts. Pelēks fons, vienā malā D.Judinas un A.Nīmaņa foto. Otrā malā grāmatas "Devītais "vāku attēls. ar balto - "4.jīlijā pulksten 18.00 Jelgavas Pilsētas bibliotēkas Lielajā zālē..."

DEVITAIS_publicitatei

2) Atsākam izbraukumus pie lasītājiem – esam papildinājuši savu izbraukumu programmu klāstu, gaidām pieteikumus. Sīkāka informācija – sazinoties personīgi.

Krāsains plakāts. augšā vīrieša un sievietes foto. viņiem blakus kaut kāds ģerbonis. Fonā zaļais mežs, zem viņiem rudens lapu fons. Uzraksts ar melno - "Radošā apvienība Pūces Māja piedāvā Arturs Nīmanis Dace Judina literāri muzikālas programmas..."

3) Lasītāju iemīļotās tetraloģijas “Latvijas Simtgades romāni” (“Septiņi vakari, “Gredzens”, “Kad klusums kliedz”, “Uzraksti man… vakar”) romāns “Septiņi vakari” iekļauts Latvijas Simtgades Vērtīgāko grāmatu krājumā; piedzīvojis otro izdevumu; pēc tā motīviem tapis dramatizējums un tāda paša nosaukuma izrāde ar Artura Nīmaņa oriģinālmūziku. Jaunlutriņu tautas teātris ar šo iestudējumu brauc viesizrādēs pa visu Latviju. Simtgades tetraloģija piedzīvojusi arī pilna garuma audiogrāmatu izdevumu – visas pieejamas, sazinoties ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku.

Krāsains plakāts. Pelēks fons, garenisks stats, rindā izkārtotas četru grāmatu dažādi vāki (Dece Judina). Virsraksts ar balto - "Latvijas simtgades romāni"

4) Lasītāju iemīļotā detektīvu sērija “Izmeklē Anna Elizabete” februārī nosvinēja desmitā romāna jubileju, patlaban top vienpadsmitais – “Cietāks par dimantu”; iznāks septembra beigās-oktobra sākumā.

Krāsains plakāts. Gaiši pelēks fons, divās rindās izvietotās 'dažādas D.Judinas grāmatas. Augšā ieraksts - "Izmeklē Anna Elizabete"

DJ_biblio

Gaidīsim Jūs 4. jūlijā, labprāt tiksimies izbraukumos
un – lai mums visiem brīnišķīga vasara!
Ar sveicienu –
Dace Judina