Trešais tēva dēls piedāvā

 

Kā jau ik nedēļu Trešais tēva dēls piedāvā mūsu lasītājiem “3td e-GRĀMATU bibliotēka” www.3td.lv – vēsturisks romāns, detektīvs un romāns dienasgrāmatas formā par nelielas pilsētas slimnīcas ikdienu.
Batista Boljē “Tūkstots un viena nakts ātrās palīdzības nodaļā” sākotnēji radies kā autora blogs, kurā viņš pierakstīja ikdienas notikumus, ko piedzīvojis, strādādams kā interns slimnīcā. Obligātā literatūra visiem, kuriem gadījies noķert rudens vīrusus, – lai arī slimnīcā, protams, ne viss vienmēr ir saulaini, autors īsos stāstiņos ataino notiekošo humora pilnā, pozitīvā un optimistiskā noskaņā , un kas tad veselībai vēl vairāk vajadzīgs kā smiekli?
Savukārt Dainas Avotiņas romānā “Jūlija” turpinās rakstnieces populārās grāmatas “Kad lausks cērt” varoņu gaitas uz 20. gadsimta vidus vēsturisko notikumu fona. Galvenā varone Jūlija zaudē vīru, un tikai atbildība par bērniem un saimniecību dod apņēmību turpināt dzīvot un strādāt. Taču, vai viņai pietiks spēka arī tad, kad bērni kā gājputni cits pēc cita aizies no mājām, kad dzimtajai zemei un tās ļaudīm pāri veļas varas maiņas, karš, nelaimes…?
Viens no slavenākajiem mūsdienu franču kriminālromānu rakstniekiem Mišels Bisī savā darbā “Melnās ūdensrozes” atklāj tumšo kaislību virpuli, kas sagriežas naktī, pēc tam kad pēc parastas ikdienas, kurā Kloda Monē iemīļoto ciematu apmeklē tūristu pūļi, atsedzas mierpilnā miesta slēptā puse. Slepkavība, trīs sievietes, Monē glezna “Ūdensrozes” – tas viss savijas satraucošā intrigā, kas rada baisu noskaņu un neļauj lasītājam atslābt, līdz nav aizšķirta romāna pēdējā lappuse.

 

Kā izmantot “3td e-GRĀMATU bibliotēku skatīt šeit.