Par pašvaldību publisko bibliotēku bibliotekāru semināru

2019.gada  19.martā, plkst. 10.00, Aizkraukles pilsētas bibliotēkā, notiks novadu pašvaldību publisko bibliotēku darbinieku seminārs.

Semināra programmā:

• 10.00 – 11.00 – Jaunumi Lursoft IT datu bāzēs. Jaunu datu bāžu lietotāju pieslēgšana bez papildus samaksas.  (Klientu konsultante Eva Aglinskaite)
  • 11.00 – 13.00 – Aktuālais VID  elektroniskajā sistēmā. Jautājumi par Ienākumu deklarāciju iesniegšanu, attaisnotiem izdevumiem, mobilo lietotni u.c. aktuālām tēmām. (VID Nodokļu pārvaldes IS atbalsta daļas galvenais nodokļu inspektors Sergejs Ņikitjuks)
  • 13.00 – 13.20 – Tējas pauze
  • 13.20 – 15.00 – Medijpratības nepieciešamība. Tradicionālie mediji pret jaunajiem medijiem. Izmaiņas mediju vidē un dezinformācija. Algoritmi un burbuļi. ( Aizkraukles novada vidusskolas bibliotekāre Zane Sirmace – Liedskalniņa).