“3td e-GRĀMATU bibliotēkas” virtuālajā plauktā

TRĪS jaunas e-grāmatas arī šonedēļ tiek piedāvātas lasītājiem „3td e-GRĀMATU bibliotēkas” virtuālajā plauktā www.3td.lv
Latviešu rakstniece Laura Vinogradova šoreiz uzrunā mazos lasītājus, grāmatā „Mežpasakas” uzburot īstu un dzīvu meža pasauli, caur kuras iemītniekiem – Meža Susuri, Pūces Bērnu un Mazo Vilceni – humora pilnā un labsirdīgā valodā māca bērniem tādas dzīvē noderīgas lietas, kā atrast savu ceļu, būt pieņemtam, tai pat laikā paliekot uzticīgam sev un mācoties pateikt „Nē”.

Arī otra šīsnedēļas grāmata ir mūsu pašu autores Aijas Mikeles kriminālromāns „Zelta būrītis”, kurā lasītājam kopā ar izmeklētāju jārisina slepkavības lieta, kura kļūst aizvn sarežģītāka un mīklaināka.

Savukārt starptautiskā bestsellera „Mūsu zvaigžņu vaina” autors Džons Grīns šoreiz grāmatā „Bruņurupuči bez gala” stāsta par pusaudzi Azu, kura, draudzenes pierunāta, uzsāk bēguļojoša miljardiera meklēšanu, taču, cenšoties būt laba meita, draudzene un skolniece, nonāk pretrunās pati ar sevi.

Atgādinājums, kā lietot 3td e-grāmatu bibliotēku